ESK107M050AG3AA
MFR.Part #
ESK107M050AG3AA
JLCPCB Part #
C5113358
Package
Plugin,D8xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 230mA@120Hz 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS