ELH477M450AT6AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ELH477M450AT6AA
JLCPCB Part #
C1582610
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 145mΩ@20kHz 2.5A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 450V 470uF 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS