B43544E5567M000
MFR.Part #
B43544E5567M000
JLCPCB Part #
C3722673
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.21A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 52mm 560uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS