EDK227M004S9GAA
MFR.Part #
EDK227M004S9GAA
JLCPCB Part #
C2164907
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 4V 82mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS