EB2-24TNU-L
MFR.Part #
EB2-24TNU-L
Description
-40℃~+85℃ 1A 1ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 24V 2ms Dual Coil Silver Alloy - Magnetic Latching Relays ROHS