EB2-24NU-L
MFR.Part #
EB2-24NU-L
JLCPCB Part #
C2153110
Package
SMD,9.3x14.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1A 1ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 24V 2ms Silver Alloy SMD,9.3x14.3mm Signal Relays ROHS