CWR11KH335KB
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR11KH335KB
JLCPCB Part #
C4985023
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors