CWR09JK105KB
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR09JK105KB
JLCPCB Part #
C1953396
Package
1505
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 1uF 20V ±10% 1505 Tantalum Capacitors