C947U332MZWDBAWL40
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C947U332MZWDBAWL40
JLCPCB Part #
C1628530
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS