C931U101JVSDBAWL40
MFR.Part #
C931U101JVSDBAWL40
JLCPCB Part #
C3287962
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 400V X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS