ALC80A201CB350
MFR.Part #
ALC80A201CB350
JLCPCB Part #
C1606949
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.34A@100Hz 10mm 200uF 30mm 30mm 350V 675mΩ@100Hz 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS