C907U300JYSDBAWL40
MFR.Part #
C907U300JYSDBAWL40
JLCPCB Part #
C3286509
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 30pF 400V X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS