C907U240JYSDAAWL45
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C907U240JYSDAAWL45
JLCPCB Part #
C3287966
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 24pF 400V X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS