C325C562K2G5TA
MFR.Part #
C325C562K2G5TA
JLCPCB Part #
C1633436
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 5.08mm 5.6nF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS