C907U102MZWDBAWL40
MFR.Part #
C907U102MZWDBAWL40
JLCPCB Part #
C1628024
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS