C737U222MZWDAAWL25
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C737U222MZWDAAWL25
JLCPCB Part #
C7099750
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+125℃ 2.2nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS