C711U152MYVDBA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C711U152MYVDBA7317
JLCPCB Part #
C7099742
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 1.5nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS