T543B106M025ATW1007280
MFR.Part #
T543B106M025ATW1007280
JLCPCB Part #
C2160325
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 10uF 25V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS