C4AUPEW5440M3BJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AUPEW5440M3BJ
JLCPCB Part #
C3794525
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2kV 44uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS