F861KM473M310C
MFR.Part #
F861KM473M310C
JLCPCB Part #
C3295885
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS