C4AUNBW5180M3LJ
MFR.Part #
C4AUNBW5180M3LJ
JLCPCB Part #
C3782736
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18uF 1kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS