C4AUNBW5100M3FJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AUNBW5100M3FJ
JLCPCB Part #
C3810517
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 1kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS