C4AQOBW5200P3LJ
MFR.Part #
C4AQOBW5200P3LJ
JLCPCB Part #
C3801131
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+125℃ 20uF 900V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS