C4AEHBW5200A3FJ
MFR.Part #
C4AEHBW5200A3FJ
JLCPCB Part #
C3783818
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 20uF 600V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS