C4AEGBW6100H3NJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AEGBW6100H3NJ
JLCPCB Part #
C3810498
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+100℃ 100uF 450V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS