T499D106K035ATE1K0
MFR.Part #
T499D106K035ATE1K0
JLCPCB Part #
C6278641
Package
2917
Description
-55℃~+175℃ 10uF 1Ω 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS