C44PRGR5330RASK
MFR.Part #
C44PRGR5330RASK
JLCPCB Part #
C3787021
Description
-25℃~+70℃ 33uF 640V、1.4kV ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS