C44AFGP6130ZA0J
MFR.Part #
C44AFGP6130ZA0J
JLCPCB Part #
C3790658
Package
螺栓,D65xL138mm
Description
-40℃~+85℃ 130uF 250V、400V ±5% 螺栓,D65xL138mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS