C44AFGP6100ZG0J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C44AFGP6100ZG0J
JLCPCB Part #
C3810246
Package
螺栓,D60xL138mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 250V、400V ±5% 螺栓,D60xL138mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS