C327C223F1G5TA
MFR.Part #
C327C223F1G5TA
JLCPCB Part #
C1646087
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 22nF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS