C333C823JAG5TA
MFR.Part #
C333C823JAG5TA
JLCPCB Part #
C1644749
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 82nF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS