C330C821JFG5TA
MFR.Part #
C330C821JFG5TA
JLCPCB Part #
C1646304
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.5kV 5.08mm 820pF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS