C331C823FAG5TA
MFR.Part #
C331C823FAG5TA
JLCPCB Part #
C1648669
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
250V 6.35mm 82nF C0G ±1% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS