C321C223FAG5TA
MFR.Part #
C321C223FAG5TA
JLCPCB Part #
C1647618
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
22nF 250V 6.35mm C0G ±1% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS