C330C470KCR5TA
MFR.Part #
C330C470KCR5TA
JLCPCB Part #
C1643503
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
47pF 5.08mm 500V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS