CKR06BX104KS
MFR.Part #
CKR06BX104KS
JLCPCB Part #
C1138493
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 100nF ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS