C330C242GAG5TA
MFR.Part #
C330C242GAG5TA
JLCPCB Part #
C1643441
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.4nF 250V 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS