C330C112JAG5TA7301
MFR.Part #
C330C112JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2272872
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.1nF 250V 5.08mm C0G ±5% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS