C323C104G1G5TA7301
MFR.Part #
C323C104G1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2436341
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 100nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS