C330C105M5U5TA
MFR.Part #
C330C105M5U5TA
JLCPCB Part #
C600250
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1uF 5.08mm 50V Z5U ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS