ALC70E511DD400
MFR.Part #
ALC70E511DD400
JLCPCB Part #
C6500328
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2.46A@100Hz 22.5mm 272mΩ@100Hz 35mm 400V 40mm 510uF ±20% Plugin,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS