C328C302K3G5TA7301
MFR.Part #
C328C302K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2245897
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 3nF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS