C328C184J2R5TA7301
MFR.Part #
C328C184J2R5TA7301
JLCPCB Part #
C2289205
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
180nF 200V 5.08mm X7R ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS