SR211A561KAR
MFR.Part #
SR211A561KAR
JLCPCB Part #
C1633151
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 560pF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS