C327C622J3G5TA
MFR.Part #
C327C622J3G5TA
JLCPCB Part #
C1634045
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 6.2nF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS