C330C105K5R5TA
MFR.Part #
C330C105K5R5TA
JLCPCB Part #
C600248
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1uF 5.08mm 50V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS