C326C752J2G5TA7301
MFR.Part #
C326C752J2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2272949
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 200V 7.5nF C0G ±5% Plugin,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS