C315C102GAG5TA
MFR.Part #
C315C102GAG5TA
JLCPCB Part #
C1638996
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1nF 2.54mm 250V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS