C941U332MYWDCAWL40
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C941U332MYWDCAWL40
JLCPCB Part #
C3286317
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS