C326C685M3R5TA7301
MFR.Part #
C326C685M3R5TA7301
JLCPCB Part #
C2431973
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 6.8uF X7R ±20% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS